Novi Solutions

VYHLAŠUJEME KONKURZ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍCH POZIC


Osobní/ho asistenta/ku

Možnost zkráceného pracovního úvazku.

Je vhodná pro člověka pečlivého s reprezentativním vystupováním, organizačními schopnostmi, loajálního s výbornou znalostí práce na PC, základy účetnictví, výbornými komunikačními schopnostmi, samostatného a zodpovědného.

Pracovníka/pracovnici do administrativy projektů financovaných EU – možnost zkráceného pracovního úvazku.

Je vhodná pro člověka velmi pečlivého s výborným vystupováním a velmi dobře komunikujícího jak písemně, tak osobně – asertivního a velmi zodpovědného – nejlépe s praxí.

Projektového manažera/projektovou manažerku

nutná znalost tvorby studií proveditelností a zkušenosti s podáváním žádostí o finanční podporu ze SF EU – pouze externě. Tento způsob spolupráce je vhodný pouze pro toho, kdo je velmi samostatný, zodpovědný , práce ho baví a chce se věnovat pouze psaní – nikoliv obchodním aktivitám. Reprezentativní vystupování je podmínkou.

V případě zájmu o více informací či přímo o osobní pohovor pošlete svůj životopis s motivačním dopisem na info@novisolutions.com.

Kontakt

Novi Solutions, s.r.o.
Mánesova 459/46, 370 01
České Budějovice

Tel.: +420 606 647 833
Tel.: +420 774 572 245
Email: info@novisolutions.com

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace