Novi Solutions

Integrované projekty


Máme bohaté zkušenosti s integrovanými projekty regionálního i nadregionálního významu (více se dozvíte v Referencích). Navrhujeme jednotlivé projekty tak, aby se vzájemně podporovaly a logicky doplňovaly. Tím snáze zajistíme jejich finanční prosperitu a udržitelnost.

Naše know-how spočívá především ve způsobu zmapování rozvojového potenciálu území, vlastníka projektu apod. s následnou tvorbou komplexního provozního programu včetně architektonických studií (v případě, že je projekt investiční povahy).

Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis a významné know-how při nalezení optimálního řešení zhodnocení nemovitostí či konkrétního území, pro které současně můžeme navrhnout i smysluplné a ekonomicky zajímavé využití. S realizací záměru Vám pomůžeme ve spolupráci s našimi partnery – zkušenými architekty a jinými specialisty na životní prostředí, kulturní památky, cestovní ruch či ekonomiku.

Kontakt

Novi Solutions, s.r.o.
Mánesova 459/46, 370 01
České Budějovice

Tel.: +420 606 647 833
Tel.: +420 774 572 245
Email: info@novisolutions.com

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace