Novi Solutions

Studie proveditelnosti


Zpracováváme technicko-ekonomické studie, tzv. studie proveditelnosti a další potřebné analýzy. Zhodnotíme ekonomickou efektivitu Vašeho záměru, případně vypracujeme i možné realizační alternativy. Tyto studie jsou důležité nejen pro podnikatele, ale i pro municipality pro potřeby investičního rozhodování. Získáte tak nestranný pohled od specialistů a doporučení, zda a jak nejlépe projekt realizovat, vše založené na důkladně provedených analýzách, nikoli odhadech.

Poskytujeme kompletní servis a významné know-how při nalezení optimálního řešení zhodnocení nemovitostí či konkrétního území, pro které současně můžeme navrhnout i smysluplné a ekonomicky zajímavé využití.

Samozřejmě vypracujeme i studie proveditelnosti včetně žádostí o dotace také pro jednotlivé (i menší) projekty, které nemusí být nutně součástí větších celků – tzv. integrovaných projektů.

Kontakt

Novi Solutions, s.r.o.
Mánesova 459/46, 370 01
České Budějovice

Tel.: +420 606 647 833
Tel.: +420 774 572 245
Email: info@novisolutions.com

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace