Novi Solutions

19 797 573 Kč právě putuje do Plané nad Lužnicí!


V rámci projektu „Zvýšení bezpečnosti dopravy v Plané nad Lužnicí“ bylo vybudováno několik kilometrů cyklostezek a 24 parkovacích stání pro kola.

Kromě kompletního managemetu projektu jsme vytvořili hned v úvodu celé akce studii proveditelnosti, následně podali žádost o dotaci v rámci Integrovaného operačního programu. Dotace město získalo, a pak následovala realizace, při které jsme zodpovídali za administrativní řízení projektu, což zahrnovalo soulad s finančním a časovým harmonogramem a úzkou spolupráci jak se samotnými zástupci města, tak s dodavatelem stavby.

V průběhu realizace vznikla spousta změn, ale žádost o platbu byla schválena a náš klient – město Planá nad Lužnicí tak zísává 85 % z celkových nákladů na projekt.

Gratulujeme

Na obrázku může být: tree , plant a outdoorNa obrázku může být: bridge a outdoorNa obrázku může být: sky , cloud , tree a outdoorNa obrázku může být: sky , tree a outdoor

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace