Novi Solutions

CO NOVÉHO V NAŠÍ SPOLUPRÁCI S VELEŠÍNEM?


Včerejší dopoledne jsme strávili ve Velešíně na dalším jednání týkající se konečné podoby Územní studie sídelní zeleně. Od veřejného slyšení, které se uskutečnilo 24. září, prošla korekcí na základě připomínek občanů. Ze studie „vypadly“ náměty na projekty, díky nimž se ozelení a oživí centrum města – školy a okolí Jihostroje v první etapě. Právě teď je zpracovává paní architektka Jana Kohlová, která na fotografii diskutuje se zástupcem Jihostroje panem Janem Kříhou a panem místostarostou Jiřím Růžičkou.
Hned po dokončení její práce, což se očekává cca v únoru, a také práce rozpočtářů, vstupujeme do hry opět my, nejen, jako koordinátoři celé akce, ale jako „ti co napíší žádost o dotaci na 85%“, a to na náklady spojené jak se zpracováním studie, tak pochopitelně na realizaci navrženého projektu.

Celý tento záměr naplňuje strategické cíle a konkrétní opatření Velešínského strategického plánu, který jsme ve spolupráci s místními zpracovali v roce 2015.

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace