Novi Solutions

Dnes doporučujeme systém suché výstavby LK box od firmy EKOSTAT


Dovolujeme si Vám představit typový projekt LK box pro výstavbu komunálního typu našeho partnera společnosti EKOSTAT a.s. 

Zaujal nás prefabrikovaný systém suché výstavby, který je možné postavit levně a ve velmi krátkém čase. Stavba je díky tomuto novému stavebnímu systému LK box jednoduchá, levná a především rychlá. Kompletní systém suché výstavby se vyznačuje velkou variabilitou, kvalitou a má výborné stavebně-fyzikální vlastnosti. Jaké jsou hlavní výhody suché stavby?

  • stavba za každého počasí
  • okamžité nasazení mnoha profesí
  • snadné řízení stavby
  • ekonomicky úsporná výstavba

Společnost EKOSTAT zajistí nejen stavbu, ale i kompletní dokumentaci projektu.

Typový objekt je možné využít pro domovy důchodců, domy s pečovatelskou službou a jiná sociální zařízení, nebo pro rekreační zařízení či ubytovny. Všechny byty budou mít stejnou užitnou kvalitou a budou vybaveny bezbariérovým přístupem – více informací včetně nákresů v odkazu DSO LKBOX.

Tyto projekty lze financovat například z dotačního programu Podpora výstavby podporovaných bytů (vyhlašovaný Ministerstvem pro místní rozvoj), v jehož rámci je podporována výstavba sociální bytů a komunitních domů pro seniory.


Pro bližší informace navštivte webové stránky www.lkbox.cz nebo kontaktujte projektovou manažerku Ing. Veroniku Hásovou na tel. 601 380 214.

Kontakt

Novi Solutions, s.r.o.
Mánesova 459/46, 370 01
České Budějovice

Tel.: +420 606 647 833
Tel.: +420 774 572 245
Email: info@novisolutions.com

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace