Novi Solutions

NOVÁ SLUŽBA – VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ


Vážení přátelé,

naší snahou a cílem zároveň je nabízet Vám stále kvalitnější a komplexnější služby. Proto rozšiřujeme náš tým specialistů, díky kterým bude naše společnost schopna zajistit pro Vás s Vaše projektové záměry tzv. „full servis“ – komplexní poradenství od samého počátku projektového záměru až po jeho úspěšnou realizaci.

Jednou z klíčových oblastí realizace projektu je beze sporu oblast výběrových řízení bez ohledu na fakt, zda se jedná o výběrové řízení dle „Pravidel“ příslušného dotačního titulu či o veřejnou zakázku dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.

Do současné doby jsme naše klienty odkazovali na různé společnosti, které se zabývají výběrovými řízeními. Od tohoto měsíce se situace mění.

Naší specialistkou na realizaci VŘ se stala s Mgr. Karolína Bártů, která disponuje cennými zkušenostmi v oblasti dotační problematiky. V období 2007 – 2015 působila na Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad v rámci oddělení administrace žádostí jako projektový manažer, kde hlavní agendu tvořilo hodnocení projektových žádostí, jejich kompletní administrace a dále kontrola realizovaných veřejných zakázek. Zkušenosti s organizací a kompletní administrací výběrových řízení z pohledu zadavatele zakázky získala následně při působení v soukromém sektoru.

Rozšířením portfolia služeb naší společnosti o odborné poradenství v oblasti výběrových řízení se dostáváme o krok blíže k možnosti, jak pro Vás zajistit co nejkomplexnější agendu týkající se Vašich projektových záměrů.

Velice si Vážíme všech Vašich námětů na rozšíření našich služeb a budeme velice potěšeni, pokud budeme stále dostávat Vaší zpětnou vazbu.

Přejeme Vám krásné dny a těšíme se brzkou viděnou.
Ondřejka Harvalíková

Kontakt

České Budějovice
Rudolfovská tř. 202/88
PSČ 370 01

IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Tel.: +420 606 647 833
Tel.: +420 774 572 245
E-mail: info@novisolutions.com

Společnost zapsaná v OR u KS v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 20606

Číslo účtu: 7736428001/5500

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace