Novi Solutions

Přiložili jsme ruku k dílu při „obálkování“ dotazníků v Třemošné


Minulý týden se část týmu Novi vydala do Třemošné a přiložili jsme ruku k dílu při přípravě dotazníků k rozeslání a až do noci jsme „obálkovali“. Dohromady 4000 dotazníků – jeden pro každého občana staršího 18 let (na fotkách jsme teprve v polovině…). Noc jsme strávili v romantickém penzionu Exodus, který poskytuje sociální služby zdravotně postiženým z plzeňského regionu a pomáhá lidem s handicapem postavit se na „vlastní nohy“ a mimo jiné provozuje chráněné keramické dílny.

Dotazník bude podkladem pro vypracování Strategického plánu rozvoje města Třemošná, který pro Třemošnou zpracováváme. Hlavním úkolem dotazníku je specifikovat základní potřeby a požadavky občanů, podnikatelů, zástupců samospráv, organizací, spolků apod. a poskytnout místo pro vyjádření názorů a návrhů pro zlepšení života v Třemošné. Společně s Třemošnou se těšíme na výsledky tohoto dotazníkového šetření, jež bude třeba zohlednit při přípravě budoucí strategie města.

Doložení strategie bývá nezbytným předpokladem pro získání některých dotací pro města a obce – proto nabízíme pomoc při jejím zpracování.

Kontakt

Novi Solutions, s.r.o.
Mánesova 459/46, 370 01
České Budějovice

Tel.: +420 606 647 833
Tel.: +420 774 572 245
Email: info@novisolutions.com

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace