Novi Solutions

Rozvoj venkova a podpora agroturistiky


V rámci Programu rozvoje venkova byla vyhlášena výzva na podporu agroturistiky. Projekty je možné realizovat na celém území České republiky kromě hlavního města Prahy.

Operace je zaměřena na investice na diverzifikaci činností pro zemědělské subjekty v oblasti agroturistiky  vedoucí  k zajištění  diverzifikace  příjmů,  vytváření  pracovních  míst  i pro nekvalifikované  pracovní  síly,  k podpoře  širšího  využití  zemědělských  farem  a  využití venkovských  brownfields.

Podporovány budou například tyto aktivity:

  • stavební obnova (přestavba, modernizace, statické zabezpečení)
  • nová  výstavba  malokapacitního  ubytovacího  zařízení  (včetně stravování a dalších budov a ploch v rámci turistické infrastruktury, sportoviště a příslušné zázemí)

Oprávněnými žadateli o podporu jsou zemědělští podnikatelé, tzn. fyzické nebo právnické osoby, podnikající v zemědělské výrobě.

Maximální výše celkových způsobilých výdajů na jeden projekt je 10 milionů Kč, minimální výše celkových způsobilých výdajů činí 200 tis. Kč. Příjem žádostí bude ukončen 31. května 2016.

V případě, že Vás možnost získání finančních prostředků zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás.

Kontakt:
Novi Solutions, s. r. o.
Mánesova 46, 370 01 České Budějovice
e-mail: info@novisolutions.com
tel: +420 774 572 245

Kontakt

Novi Solutions, s.r.o.
Mánesova 459/46, 370 01
České Budějovice

Tel.: +420 606 647 833
Tel.: +420 774 572 245
Email: info@novisolutions.com

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace