Novi Solutions

Skateboard aneb prkno na kolečkách


Podle slovníku cizích slov je skateboard (čti: skejtbórd) sportovní náčiní, prkno na výkyvných kolečkách.

Když se však skateboard řekne v Sušici, každý si vybaví Sušický skatepark. Areál, financovaný z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR, který se stal rájem pro vyznavače skateboardů, in-line či koloběžek, ale i pro jezdce na BMX kolech.

Kousek od centra města, hned vedle letního koupaliště, přímo uprostřed rekreačně sportovního areálu, vyrostl v roce 2016 moderní skatepark. Na návrhu jeho designu mají hlavní zásluhu místní „skejťáci, jejichž představy dotvarovali odborníci ze společnosti Mystic constructions s.r.o. Hlavní zásluhu na získání dotace pro tento projekt má naše společnost Novi Solutions, s.r.o.

Na 1.100 m2 plochy najdete nový bowl tzv. bazén,  vysoký rádius po celé šíři skateparku s protilehlou, přes 2 m vysokou rozjezdovou rampou, schody, raily, pyramidu, funbox s grindboxem, gap, vydlážděné plochy, kde se dají v klidu pilovat triky, přístřešek se stolem a lavičkami, stojany na jízdní kola atd. Prostě vše, co uvítá skatový potěr i zkušený rider.

Podívejte se na videoklip ze skateparku: zde

A dobrá zpráva nakonec. Pokud nosíte v hlavě podobně krásný nápad, jaký realizovali v Sušici, jsme tady pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace