Novi Solutions

Strategie 2030 – KVĚTNOVÝ TERMÍN ZRUŠEN


Ač velice neradi, musíme s ohledem na současnou situaci Konferenci pro představitele měst a obcí zrušit. Děláme maximum pro to, abychom našli pozdější termín. O aktuálním vývoji Vás pochopitelně budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

 

Ve dnech 14.-15. května 2020 pořádáme již 12. ročních konference. Zůstáváme na Modravě, tentokráte se sejdeme na Chatě U Tří Sluk. Letošní ročník jsme tematicky zaměřili na bezpečnost, zdraví a důstojný život lidí, kteří mají své specifické potřeby. Na to, jak jim mohou pomoci obce nejen tím, co ukládá zákon.

Pomocí tzv. Geronto-obleku (https://www.youtube.com/watch?v=dM0bp3n-JiI), který přiveze a představí paní Andrea Tajanovská, na vlastní kůži vyzkoušíme, jak se cítí člověk, který má ztíženou možnost pohybu či problémy se zrakem. O své bohaté zkušenosti se s námi podělí paní Hana Rabenhauptová, která se aktivně věnuje práci se seniory a lidmi se specifickými potřebami již 40 let a má za sebou mnoho úspěšných projektů.
Pan Antonín Schubert, starosta Modravy nám vyjde vstříc tím, že nám umožní v geronto-oblecích projít obecní úřad, informační centrum a totéž nám umožní i majitelé Chata U Tří Sluk.

Po tomto zážitku všech zúčastněných zasedneme ke kulatému stolu a budeme debatovat o tom, jakým způsobem můžeme pomoci, přispět k podpoře důstojného žití těch, kteří mají své specifické
potřeby, protože budeme mít za sebou mnoho tzv. aha efektů, kdy si ani neuvědomujeme, že to, co se tváří jako bezbariérové vlastně ani bezbariérové nemusí být.

Nezbytnou součástí takto významného tématu je také bezpečnost, a to nejen seniorů. Tento blok povede pan Lukáš Pešta. Bezpečnost, prevence, ochrana a vyzkoušíme si také, jak můžeme pomoci, když nemáme po ruce lékárničku a jsme v místě, kde není signál.

Svůj zájem o účast na konferenci nám prosím sdělte na e-mail harvalikova@novisolutions.com. My Vám následně vystavíme fakturu a po připsání částky na účet Vás závazně přihlásíme. Těšíme se na shledání s Vámi.

POZVÁNKA_STRATEGIE 2030 

Partnery naší  konference jsou:
INPRESS tiskárna zastoupená Vláďa Nadberežný
Green Garden Partners
Luna Progress
RICOH Czech Republic
Reklamní pivní tácky

 

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace