Novi Solutions

STRATEGIE – ROZVOJ – PROSPERITA


STRATEGIE

V obecné rovině jsou smysluplné projekty ty, které dělají náš život lepším. Pokud toto zobecnění zkonkretizujeme ve vztahu k našim službám, pak se jedná o projekty, které vycházejí z promyšlených koncepcí. Z tohoto důvodu upřednostňujeme spolupráci s těmi, kteří buď již mají, nebo pod naším metodickým vedením vytvoří strategické plány. V případě obcí je optimálním řešením komunitně vytvořená strategie. Protože takový dokument je vytvořen ve spolupráci s veřejností a má tudíž velký potenciál k „přežití“ více volebních období, čímž je z velké části zabezpečena kontinuita komunitně naplánovaného rozvoje. Co se týče podnikatelů, těm v rámci příprav projektů „ladíme“ především marketing a řídíme kompletní přípravu a realizaci žádostí. Podobně je tomu tak i v případě municipalit.

ROZVOJ

V případě, že jsou stanovené strategické cíle a plány, můžeme naši službu pojmout jako komplexní a poskytnout klientovi potřebnou podporu. Tato podpora spočívá zejména ve zpracování studií proveditelnosti, nalezení vhodných finančních prostředků na realizaci jeho záměrů. Na vypracování koncepčních dokumentů a studií proveditelností – důležitý podklad pro vedení měst a obcí, aby mohla zodpovědně rozhodnout, zda bude či nebude projekt realizován, zajišťujeme 95% dotací z příslušného programu Strukturálních fondů EU.

PROSPERITA

Pokud jsou splněny výše uvedené předpoklady pro úspěšnou spolupráci, pochopitelně pod podmínkou oboustranné spokojenosti, je vytvořen základ prosperity všech zúčastněných v tomto procesu.

 

Základem úspěšného projektu je dobrá strategie a profesionální, loajální tým a nakonec také dostatek kapitálu.

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace