Novi Solutions

ZÁKLADEM ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU JE DOBRÁ STRATEGIE, PROFESIONÁLNÍ A LOAJÁLNÍ TÝM, A NAKONEC TAKÉ DOSTATEK KAPITÁLU


Už před mnoha lety jsem se rozhodla, že budu vkládat energii jen do tvorby takových projektů, které jsou smysluplné. 
Ondřejka Harvalíková - jednatelka společnosti, 2019 

 

Nasnadě je otázka, které projekty  to vlastně jsou. Obecně lze říci, že jsou to ty, které dělají náš život lepším, to znamená projekty, které mají šanci něco pozitivně změnit. 

Pokud tuto obecnou definici zúžíme na oblast  našich služeb, tak jsou to například ty projekty pro města a obce, které přispívají ke kultivaci životního prostředí zejména v oblasti ochrany přírody a krajiny, zlepšení života v sídlech, zajištění důstojného žití napříč generacemi a v neposlední řadě k pomoci podnikání firem například  snížením energetické náročnosti jejich provozů, pořízením nových strojů, vybudováním nové infrastruktury či vznikem nových pracovních míst.

Krédem, či heslem naší společnosti jsou tři slova, která přesně vystihují to, co je pro nás smysluplné.

STRATEGIE – upřednostňujeme spolupráci s těmi obcemi, městy a podnikateli, kteří buď již mají, nebo společně s námi chtějí vytvořit svou vlastní strategii rozvoje. V obcích a městech nejlépe takovou,  která vzniká v rámci komunitního plánování. Takovou, na které se v místě shodli, a proto má šanci „přežít“ nejedno volební období.

ROZVOJ – pokud existuje strategie je zde nejen velmi reálný předpoklad a opora pro koncepční rozvoj, ale také výborný základ pro naší dlouhodobou spolupráci, kterou preferujeme. Můžeme cíleně a v kontextu zpracovat studie i žádosti o finanční podporu. Pochopitelně pouze v případě oboustranné spokojenosti.

PROSPERITA – pokud výše uvedené dává smysl a utváří provázaný celek, pak může prosperovat každý z účastníků tohoto procesu.

 

Kontakt

České Budějovice
Rudolfovská tř. 202/88
PSČ 370 01

IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Tel.: +420 606 647 833
Tel.: +420 774 572 245
E-mail: info@novisolutions.com

Společnost zapsaná v OR u KS v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 20606

Číslo účtu: 7736428001/5500

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace