Novi Solutions

O nás


V roce 2009 začala Ondřejka Harvalíková, jako osoba samostatně výdělečně činná, s budováním vlastní společnosti. Od samého začátku měla připravený její název – Novi Solutions,  který až do roku 2012 používala pouze  jako doplňující značku. 

Za necelé tři roky, od března 2012, společně se svými týmy zrealizovala velké množství zejména integrovaných projektů se zaměřením na infrastrukturu ve městech a obcích i firmách.

Jak firma expandovala, bylo nutné změnit její právní subjektivitu. Z tohoto důvodu založila společnost Novi Solutions, s.r.o., která se za dobu 14 let stala značkou kvality a spolehlivosti.

Vzhledem k tomu, že se projektovým managementem a získáváním finančních prostředků z EU zabývá již od roku 1998, využila svých dlouholetých zkušeností a sestavila portfolio služeb, které zcela odpovídá jak jejím schopnostem a zkušenostem, tak dosaženým výsledkům.

Na každou jednu zakázku sestavuje tým z dlouholetých a osvědčených partnerů – specialistů. Záleží na konkrétní problematice, kterou daný klient řeší. Většinou se jedná o rekonstrukce a revitalizace veřejných budov včetně brownfieldů, opravu a výstavbu komunikací, podchodů, zeleň v obcích, energetické úspory, infrastrukturu pro cestovní ruch, školy, školky či studie proveditelnosti jednotlivých záměrů, nebo tvorbu strategických dokumentů.

Poskytuje svým klientům – většinou dlouholetým – komplexní projektovou podporu. Ve zkratce to znamená nalezení vhodného dotačního titulu v kontextu rozvoje klienta, vytvoření smysluplného projektu nejen ve vztahu k žádosti o dotace, ale také, a to především ve vztahu k obyvatelům dané lokality a k jejich potřebám. Samozřejmostí je co největší úspora času klienta.

   


Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace