Novi Solutions

Studie využití Zámku Nečtiny


Investor: Západočeská univerzita v Plzni
Studie popisuje souhrnně a ze všech realizačně významných hledisek investiční záměr s pracovním názvem „STUDIE VYUŽITÍ ZÁMKU NEČTINY“ se zaměřením na využití v oblasti nejen vzdělávání, ale také v oblasti poskytování služeb v cestovním ruchu. Jejím účelem je zhodnocení alternativ a posouzení realizovatelnosti projektu. Slouží také, jako základní nástroj pozdějšího projektového managementu.
Studie analyzuje současný stav zařízení v širším územním kontextu, tržní situaci v oblasti nabídky a poptávky a konkurenceschopnost stávajících i budoucích aktivit.
Předkládána jsou racionální variantní řešení ve vazbě na současnou nejistotu v odhadované výši poptávky po službách či produktech poskytovaných v rámci provozní fáze tohoto investičního záměru. Odhadovaná výše poptávky (množství zákazníků či uživatelů) má významný vliv na kapacitní propočty a volbu velikosti provozní jednotky.
Tvorba Studie byla zahájena v srpnu 2016 dokončena v únoru 2017.

Zpracovatelský tým:

  1. Ondřejka Harvalíková – koordinace zpracování, tvorba marketingové části a formulace závěrů a doporučení
  2. Ing. Jaroslav Svoboda, Ph.D. – ekonomické analýzy
  3. Mgr. Miroslava Jurčenková –  analýza konkurence, portfolio služeb
  4. Bc. Radka Bošková – sběr analytických dat území
  5. Mgr. Kristýna Schillerová – jazykové korektury


Zjistit více


Zpět

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace