Novi Solutions

Vybudování odborných učeben přírodních věd a ICT v ŽŠ Planá nad Lužnicí


Díky realizaci projektu vznikly moderně vybavené specializované učebny ZŠ v Plané nad Lužnicí pro výuku přírodních věd a ICT. Hlavním přínosem projektu je poskytnutí kvalitního prostředí a vybavení pro výuku žáků, které zajistí vysokou úroveň vzdělávací infrastruktury a zvýší atraktivitu výuky jak pro žáky, tak pedagogické pracovníky. Díky modernímu a kvalitnímu vzdělávacímu prostředí a vybavení základní školy budou její absolventi lépe připraveni na další návazné studium a získají také možnosti úžeji vyprofilovat své budoucí profesní zájmy.

Celková výše investice byla 25 milionů korun a město získalo dotaci ve výši 85% z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP)

V květnu 2020 byla zároveň podaná a schválená Závěrečná zpráva o realizaci projektu a Žádost o platbu. Město má již celý projekt vypořádaný také finančně a celkové uznatelné výdaje jsou na jeho bankovním účtě.

Napsali o nás také na severu Jižní Čechy Teď. Více se můžete dočíst zde.

 


Zjistit více


Zpět

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace