Novi Solutions

Integrované projekty


Integrovanými projekty máme na mysli  komplexní a smysluplné využití rozvojového potenciálu místa, lokality, budovy atd. Výborně se k těmto účelům hodí regenerace brownfieldů.

Cílem je, aby se jednotlivé aktivity vzájemně podporovaly a logicky doplňovaly, protože v takovém případě je zajištění finančních prostředků mnohem efektivnější a svým způsobem jednodušší, protože veškeré činnosti mají logickou návaznost a většinou také zajímavé synergické a multiplikační efekty.

Tímto způsobem se podílíme na zhodnocení nejen nemovitostí či konkrétního území, ale i měst a obcí, pro jejichž záměry můžeme doporučit nejen obsahově, ale i ekonomicky zajímavé využití. A samozřejmě vždy usilujeme o co možná nejvyšší profinancování záměru s pomocí finanční podpory. Nejen z EU, ale i z Národních programů.

Na realizaci záměru se podílíme většinou také s našimi partnery – architekty, specialisty na životní  prostředí, energetiku, daně, ekonomické modely investic apod. Pokud tedy klient nemá již své odborníky vybrané.

Tento princip využíváme také ve spolupráci s městy a obcemi.

Pokud máte zájem, můžete nám zavolat, nebo si rovnou zarezervovat schůzku zde

 

 

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace