Novi Solutions

Studie proveditelnosti


Zpracováváme technicko-ekonomické studie, tzv. studie proveditelnosti a další potřebné analýzy. Zhodnotíme ekonomickou efektivitu Vašeho záměru, případně vypracujeme i možné realizační alternativy. Tyto studie jsou důležité nejen pro podnikatele, ale i pro municipality pro potřeby investičního rozhodování. Získáte tak nestranný pohled od specialistů a doporučení, zda a jak nejlépe projekt realizovat, vše založené na důkladně provedených analýzách, nikoli odhadech.

Poskytujeme kompletní servis při nalezení optimálního řešení při zhodnocení nemovitostí či konkrétního území, pro které současně můžeme navrhnout i smysluplné a ekonomicky zajímavé využití a využít možností profinancování pomocí dotací.

Samozřejmě vypracujeme i studie proveditelnosti včetně žádostí o dotace také pro jednotlivé (i menší) projekty, které nemusí být nutně součástí větších celků – tzv. integrovaných projektů.

Pokud máte zájem, můžete nám zavolat, nebo si rovnou zarezervovat schůzku zde

Kontakt

Tel.: +420 606 647 833
E-mail: info@novisolutions.com
IČ: 28154495
DIČ: CZ28154495

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace